Amazingo Babynest Pamuk Kumaş Bebek Uyku ve Oyun Minderi

Amazingo Babynest Pamuk Kumaş Bebek Uyku ve Oyun Minderi

En geç 30 Haziran Perşembe günü kargoda
 • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
 • Mng Kargo : Ücretsiz!

MGB8FAC536

Yeni ürün

Çıngırak Hediyeli,Faturalı,Kargo Dahil Fiyatlı Ürün

Daha Fazla Detaylar

335,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

Amazingo Organik Pamuk Kumaş Tasarım Açılır Bebek Uyku ve Eğlence Oyun Halısı Çıngırak Hediyelidir.

Ürün İçeriği 

 • Bebek yatağı ve oyun minderi
 • Ergonomik Bebek Yastığı
 • Bulut Yastık
 • Fil yada Yıldız Uyku Arkadaşı
 • Kumaş:180 cm
 • Dış Çap:150 cm açık hali ,
 • İç yatış çapı:40Ø40 Derinlik 55-60 cm 

Ürün Özellikleri

 •  Omurga gelişimine uygun, el değmeden fabrikada kesilmiştir.
 •  Ürünlerimiz %100 Organik Pamuk Koton Kumaştan üretilmiş,
 •  İç dolgu 1.sınıf boncuk pamuklu silikon dan üretillmiştir
 •  Anti-Bakteriyel ve Anti-Alerjiktir.
 •  Nem ve buharı emen 1.sınıf organik pamuk kumaş kullanılmıştır.
 •  Bebeğinizi terletmez.
 •  0-5 yaş arası uygundur
 •  Boyutu açılarak büyüyebilir ve bebeğinizin gelişimi ile birlikte uzun ömürlü kullanabilirsiniz.
 •  Dilediğiniz yere götürebilir açık alandada kullanabilirsiniz.
 •  Alt taban ve yan destekleri boncuk pamuk silikondan ürüetilmiştir.Bebeğinizin yatış ve uyku esnasında dönüşleri için vücut gelişimine uygun tasarlanan ürünümüz marka garantilidir.

 Yıkama Talimatı

 •  Uzun süreli sıkma modunu kullanmayınız.
 •  Düşük sıcaklıkta ütülenebilir kumaş özelliği
 •  Ağartıcı kullanmayınız. (Çamaşır suyu vb.)
 •  30 derecede yıkayınız.(elde yıkama modu)
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@amazingo.com.tr’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde amazingo.com.tr ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘amazingo.com.tr - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup amazingo,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Bir Yorum Yaz

Amazingo Babynest Pamuk Kumaş Bebek Uyku ve Oyun Minderi

Çıngırak Hediyeli,Faturalı,Kargo Dahil Fiyatlı Ürün

Bir Yorum Yaz

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 29

Menü